Tester aplikacji

Pełny etat, Warszawa

Szukasz ciekawej pracy na dłużej?

Dołącz do nas i wykorzystaj swoje doświadczenie w zgranym zespole rozwijającym nowoczesne systemy automatyzacji sprzedaży.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ponad trzydziestoosobową firmą nastawioną na rzetelność, elastyczność i jakość. Uważamy, że większość obecnych systemów CRM nie odpowiada na potrzeby nowego pokolenia klientów i handlowców. Dlatego rozwijamy platformę automatyzacji sprzedaży nowej generacji, która jest intuicyjna, nastawiona na budowanie zaangażowania i łączy wszystkie kanały kontaktu z klientem w jednym, łatwym do zarządzania miejscu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy testera manualnego, który wyróżnia się dbałością o szczegóły i umiejętnością analitycznego myślenia. Poza podstawowymi umiejętnościami wyszukiwania i zgłaszania błędów, docenimy sprawne analizowanie dokumentacji i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań. 

Doświadczenie w automatyzacji testów będzie dodatkowym atutem.

Jakie są nasze oczekiwania?

Przynajmniej rok doświadczenia w testowaniu manualnym przy użyciu narzędzi dla programistów w przeglądarkach Chrome/Edge/Firefox

Znajomość baz danych, SQL

Znajomość narzędzi: Postman, Jira, Curl

Dodatkowym atutem będzie umiejętność pisania testów automatycznych, przy użyciu Jasmine, Selenium, Appium, Protractor lub pokrewnych framework’ów

Co oferujemy?

Duża swoboda działań

Praca w szybko rozwijającej się firmie i realny wpływ na kierunek rozwoju

Elastyczne godziny pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie (kontrakt B2B)

Szkolenia i możliwość szybkiego rozwoju w zgranym zespole, nastawionym na innowacje

Świetna atmosfera w zespole tworzonym przez ludzi, których łączą spójne wartości

Brzmi interesująco? Aplikuj!

    Aplikuj teraz