Analityk IT

Regular, Pełny etat

Kim jesteśmy?

Sellions to szybko rosnący dostawca aplikacji do wsparcia sprzedaży                            i automatyzacji procesów biznesowych. Sercem naszych rozwiązań jest innowacyjny silnik automatyzacji procesów Sellions Engine - do jego rozwoju poszukujemy aktualnie doświadczonego Analityka IT.

Dołączając do nas, weźmiesz udział w rozwoju platformy, z której skorzystało do tej pory ponad 100 000 osób, a w portfolio klientów mamy m.in. Orange, Netia, Tchibo, Cargill czy Red Bull.

Pracujemy w kilkuosobowych zespołach scrumowych, realizując prace w dwutygodniowych sprintach. Obecnie większość naszego zespołu pracuje zdalnie, ale biuro w Warszawie pozostaje otwarte, jeżeli preferujesz pracę spoza domu.

Kogo szukamy?

Poszukujemy analityka z przynajmniej 3 letnim doświadczeniem w projektowaniu systemów informatycznych i/lub analizie procesów biznesowych. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi w obszarze automatyzacji sprzedaży.

Jakie są nasze wymagania?

Kluczowe:

Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,

Znajomość notacji BPMN i UML,

Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,

Wiedza o funkcjonowaniu systemów informatycznych (znajomość zagadnień integracyjnych, Web Services, REST).

Mile widziane:

Znajomość metodyki Scrum,

Znajomość JIRA i Confluence,

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

Pozostałe:

Komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cel.

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy

Przyjazną atmosferę tworzoną przez ludzi, którzy chętnie uczą się od siebie nawzajem

Możliwość pracy zdalnej

Szkolenia i możliwość szybkiego rozwoju w zgranym zespole, nastawionym na innowacje

Możliwość zadbania o kondycję fizyczną (bezpłatna siłownia i basen w budynku biura)

Twoje przyszłe obowiązki:

Kontakt z klientem celem ustalenia zakresu wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

Analiza biznesowa i systemowa w oparciu o wymagania

Budowa specyfikacji, modelowanie, prototypowanie zmian systemowych

Kontakt z kooperantami celem projektowania integracji międzysystemowych

Proponowanie i konsultowanie rozwiązań z klientem oraz zespołem deweloperskim

Wsparcie działu testów w obszarze projektowania scenariuszy

Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej

Brzmi interesująco? Aplikuj!