Automatycznie zapisany szkic

Codziennie pomagamy setkom handlowców budować relacje z klientami

Poznaj firmy, jakie nam zaufały.

FMCG

FARMACJA

TELCO

20%

Wzrost jakości ekspozycji

Mechanizmy grywalizacyjne spowodowały zwiększenie skuteczności wizyt i zwiększenie efektywności pracy.

 

Przełożyło się to nie tylko na dwucyfrowe przekroczenie wyników sprzedażowych w ostatnich latach, ale również realizację założonych celów jakościowych.

Aplikacja mobilna odegrała kluczową rolę w wielkim sukcesie długoterminowego konkursu “BATalia” i była jednym z czynników, który realnie wpłynął na wzrost udziałów rynkowych naszej firmy.

 

Użytkownicy bardzo wysoko oceniali funkcjonalność i przydatność aplikacji w codziennej pracy, a zastosowanie mechanizmów grywalizacyjnych było kluczowym czynnikiem wpływającym pozytywnie na ich motywację i zaangażowanie. 

1,3 p.p.

Wzrost udziałów rynkowych

85%

Zaangażowanie

Aplikacja Sellions pozwoliła wszystkim osobom biorącym udział w kampanii sprzedażowej (od doradcy do dyrektora) na szybką ocenę swoich osiągnięć względem innych osób i zespołów pracujących w tej samej akcji oraz na integrację zespołów wokół wspólnego celu z wykorzystaniem narzędzi grywalizacyjnych.

 

Od strony managerskiej narzędzie dostarczyło komplet informacji pozwalających na monitorowanie postępów zespołu, indywidualnych osób oraz prowadzenie cyklicznych rozmów z pracownikami. Wyniki sprzedażowe i monitoring logowań do aplikacji wskazują na efektywne korzystanie użytkowników z narzędzia.

Narzędzie zostało bardzo dobrze przyjęte przez cały zespół sprzedażowy. Handlowcy docenili intuicyjność aplikacji mobilnej i łatwość jej obsługi.

 

Ważną rolę odegrało wykorzystanie w aplikacji elementów grywalizacji, takich jak rankingi i bezpośrednie porównania między handlowcami. Podniosły one zaangażowanie całego zespołu, co przyczyniło się do zwiększenia efektywności pracy i poprawy wyników sprzedażowych.

 

Z punktu widzenia kierowników, narzędzie pomogło szybko weryfikować, czy klienci są obsługiwani zgodnie ze standardami, przyjętymi w naszej firmie.

100%

Zweryfikowanych spotkań

Czy chcesz osiągnąć podobne korzyści?