Sellions wśród najlepszych spółek technologicznych wg raportu „ENTERPRISE TECH POLSKA. Technologie, które zmieniają korporacje”! 

Raport przygotowany został w oparciu o rekomendacje jury, złożonego z przedstawicieli międzynarodowych korporacji. Wskazuje on polskie spółki technologiczne, z którymi warto nawiązać współpracę jako klient, partner czy inwestor.

Sellions to jedna z czterech firm wyróżnionych w kategorii „narzędzia wspierające sprzedaż” w raporcie „ENTERPRISE TECH POLSKA”. Platforma mobilna Sellions rozszerza możliwości korporacyjnych systemów CRM o wygodne zarządzanie handlowcami w terenie. Łatwe do integracji narzędzie pomogło już ponad 100 tys. osobom zwiększyć sprzedaż – dzięki szybkiej informacji zwrotnej na temat wyników, wygodnemu raportowaniu wizyt i automatyzacji komunikacji z klientem. 

 

Jak wskazuje ww. raport, osią doskonałego – z perspektywy klienta – wdrożenia cyfrowej transformacji w firmie są dane i umiejętność ich przetwarzania. To podstawa zarówno personalizacji, jak i predykcji zachowań w sprzedaży. Sellions oferuje tu nie tylko kompletny ekosystem technologiczny, umożliwiający gromadzenie w jednym miejscu informacji na temat nawyków zakupowych klienta, uzyskanych w czasie wizyt handlowych czy kampanii mailowych. Równie ważne jest zaplecze analityczne, umożliwiające wyciagnięcie wniosków z gromadzonych danych i przełożenie ich na spersonalizowane ścieżki zakupowe (tzw. „customer journey”). Sellions umożliwia to dzięki wygodnej segmentacji klientów, wizualizacji danych, automatyzacji wizyt handlowych i komunikacji on-line.  

 

W Sellions nacisk kładziemy przede wszystkim na handlowców – naszym celem jest zwiększanie ich satysfakcji z pracy z klientami. Nasze doświadczenia pokazują, że w dobie cyfrowej transformacji sprzedaży to właśnie handlowcy są osobami, które mają największe szanse zbudować trwałe relacje z klientami i zapewnić im prawdziwie spersonalizowaną obsługę. To podnosi satysfakcję klientów, a w konsekwencji przekłada się na wyższą sprzedaż i zadowolenie osób zarządzających sprzedażą – mówi Wojciech Mikucki, CEO Sellions – Cieszymy się, że nasze podejście jest doceniane przez firmy, z którymi pracujemy. Ogromnym wyróżnieniem jest również miejsce w raporcie ENTERPRISE TECH POLSKA. Dla mnie to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. 

 

W jaki sposób firmy mogą w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez Selllions?

W tradycyjnym procesie zakupowym interakcja między klientem a przedstawicielem handlowym rozpoczynała się na pierwszym etapie samego cyklu sprzedaży. Obecnie klienci najpierw poszukują informacji o produkcie samodzielnie, a kontakt ze sprzedawcą nawiązują znacznie później. 

 

Niestety, trzeba powiedzieć to otwarcie, współczesne CRM’y nie odpowiadają na potrzeby rynku – dodaje Wojciech Mikucki, CEO Sellions – Dziś  to kompleksowe zrozumienie potrzeb klienta i budowanie trwałej relacji stanowi podstawę zwiększania efektywności sprzedaży. Do tego potrzeba elastycznych, łatwych w integracji narzędzi, odpowiadających w pierwszej kolejności na potrzeby handlowców. Dopiero to pozwala zebrać z rynku dane na temat klientów, które są niezbędne managerom.

 

Narzędzia do automatyzacji sprzedaży nowej generacji pomagają w wyborze i realizacji najbardziej skutecznej strategii oraz zwiększają efektywność zespołów sprzedażowych i marketingowych na każdym etapie procesu zakupowego. 

 

Zobacz inne artykuły

Automatyzacja biznesu pomaga przetrwać w czasach pandemii

Automatyzacja biznesu pomaga przetrwać w czasach pandemii.Coraz częściej wspiera, a także chroni pracowników przed zwolnieniem. Automatyzacja biznesowa zmienia sposób działania marek, pozwalając im robić więcej za mniej. Wielkość firmy przestaje mieć tak duże znaczenie, a automatyzacja może dać przewagę mniejszym przedsiębiorstwom, które często są w stanie reagować na nowe trendy szybciej niż ich więksi rywale. Przyszłością …

Czytaj więcej

Zautomatyzuj procesy sprzedaży!

Zautomatyzuj procesy sprzedaży! Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby podnieść wyniki sprzedaży terenowej i zwiększyć satysfakcję klientów.1. Czym są rozwiązania do automatyzacji procesów sprzedaży?   Rozwiązania do automatyzacji procesów sprzedaży to aplikacje informatyczne stworzone z myślą o zwiększaniu efektywności działań handlowych. Odwzorowują one powtarzalne czynności wykonywane przez pracowników (w szczególności przedstawicieli handlowych), a następnie zastępują je …

Czytaj więcej

Inteligentna platforma Sellions usprawni pracę handlowców

Inteligentna platforma Sellions usprawni pracę handlowców w terenie.Rozwiązanie może w przyszłości zastąpić systemy CRM   Automatyzacja procesów biznesowych postępuje coraz szybciej. Już dziś szereg monotonnych działań pracownicy umysłowi mogą oddelegować inteligentnym botom reagującym na polecenia głosowe i tekstowe. Dzięki opracowanej przez Polaków platformie znacznie usprawni się praca przedstawicieli handlowych. Specjalna aplikacja sama nawiąże kontakt z …

Czytaj więcej